Konopný čaj

Konopný čaj je skvelým tekutým doplnkom stravy pre všetkých ľudí, ktorí trpia nespavosťou alebo inými poruchami spánku: konopný čaj má pozitívne účinky pri častom budení, strhávaní sa zo sna či spánku, po ktorom sa zobudíme unavenejší, než sme si večer líhali.

Na rozdiel od mnohých medikamentov na spanie a upokojenie nemá konope žiadne negatívne vedľajšie účinky, iba celý zástup nových pozitívnych dopadov.

Pomáha napríklad so zmierňovaním migrén, bolestí kĺbov, svalových kŕčov či fantómových bolestí. Dokáže dokonca pozitívne ovplyvniť aj zlú náladu.

Ak máte problémy s trávením, konopný čaj môže byť takisto tým pravým nápojom pre vás. V konopnom čaji ďalej nájdeme obrovské množstvo dôležitých živín vrátane omega-3 mastných kyselín, železa, vápnika, horčíka či draslíka a vitamíny A, C, E, D spolu s niekoľkými „béčkami“.

Následkom tohto výživového arzenálu získate pri pravidelnom pití konopného čaju silnejšiu imunitu, pevnejšie zuby a kosti, silnú antioxidačnú činnosť organizmu i správnu hladinu cholesterolu. Okrem toho sa konopný čaj vo svete používa napríklad pri liečbe Parkinsonovej, Alzheimerovej či Crohnovej choroby, ako aj pri liečbe reumatickej artritídy, sklerózy multiplex a pri následkoch chemoterapie po liečbe rakoviny.


Porovnať výrobok (0)


Bylinná zmes Manana

Bylinná zmes Manana

Popis : Keď sa povie slovo MAÑANA, neznamená to len že, zajtra, ale aj že, nie je sa kam sa ponáhľať. Táto bylinná zmes, ktorá obsahuje ko..

2,99€
Samba zelený čaj aromatizovaný

Samba zelený čaj aromatizovaný

Popis :Prírodne ochutená zmes zeleného čaju a ovocia, koncentrovaná sila slnka pobozkala ovocie, spojené s nádychom guarany a niekoľkými lis..

2,89€
Bylinný čaj Chill Bill(konopná zmes)

Bylinný čaj Chill Bill(konopná zmes)

Popis : Buďte ako Bill, príjemný, zrelaxovaný, pretože táto jedinečná zmes konope, chilli a jahôd Vám určite poskytnú dobrú náladu. Vychut..

3,39€
Čierny čaj aromatizovaný Nirvána

Čierny čaj aromatizovaný Nirvána

Popis :Nirvána je stav blaženosti, kľudu. Práve na to sme dbali pri tomto čaji. Nirvána je korenisto čierna čajová zmes s konope a kakaovými..

2,99€
Konopný čaj s CBD

Konopný čaj s CBD

Popis : Konopná zmes od prvotriedneho českého výrobcu Zelená zeme so zvýšením obsahom CBD.  Prémiová kvalita je daná chuťou a vôňou, vď..

6,00€
Konopný čaj

Konopný čaj

Popis : Konopná zmes od prvotriedneho českého výrobcu Zelená zeme.  Prémiová kvalita je daná chuťou a vôňou, vďaka extra pomalému spôso..

5,49€
Zobrazenie 1 až 6 z 6 (1 stránok)