• Almawin Prostriedok na umývanie riadu Ruža Medovka

Popis : Almawin ekologický prostriedok na umývanie riadu umýva na prírodnej báze. Vegánska receptúra odstraňuje bez námahy mastnotu a špinu, zaisťuje žiarivú čistotu. Je obzvlášť jemný k rukám. Obsahuje výhradne rastlinné zložky. Varianta ruža medovka obsahuje prírodné bio éterické oleje, vrátane bio citrónového oleja, ktorý zlepšuje odmasťujúce účinky tohto prírodného umývacieho prostriedku..

Nemecká spoločnosť AlmaWin používa výlučne substancie s čistou ekologickou bilanciou. Takisto je silno orientovaná na životné prostredie – Ekologické balenie sa stáva hrdinom pre životné prostredie nakoľko fľaša pozostáva z viac ako 95% recyklovaného PE.

Zloženie: 5% <15% aniónové povrchovo aktívne látky (rastlinné sírany mastných alkoholov a extrakt z mydlových orechov), ne-iónové povrchovo aktívne látky (cukrové povrchovo aktívne látky). <5% vôní (zloženie parfumového oleja z prírodných esenciálnych olejov a citrónový olej *), limonén, geraniol. Ďalšie prísady: voda, etanol, kuchynská soľ, kyselina mliečna, extrakt z medovky. 100% zložiek je prírodného pôvodu.

Použitie : Dávkovať úsporne- veľmi jednoducho za pomoci „Stlač-potiahni!“ dávkovača. 1 strek (2 ml) je postačujúci, pri mastnote trocha zvýšiť dávkovanie (4 ml)..

Pôvod: Nemecko 

Almawin Prostriedok na umývanie riadu Ruža Medovka

  • Výrobca: Klar
  • Kód produktu: Almawin Čistič kúpeľne s vôňou mäty
  • Dostupnosť: 97499
  • 3,49€

  • Bez DPH: 2,91€

Dostupné možnosti