• Klar Čistič kúpeľne bez parfemácie

Popis : Netoxický Čistič kúpeľne značky Klar rozpúšťa vodný kameň, zvyšky mydla a odstraňuje znečistenia čím vytvára lesk čistoty v kúpeľni, či už na umývadle alebo na obkladoch. Vďaka vysokej koncentrácii obsahových prírodných látok ako kyselina mliečna a citrónová si udržíte kúpeľňu krásne hygienicky čistú. Bez parfemácie. Najlepšia voľba pre netoxickú domácnosť, pre alergikov a ekzematikov.

Nemecká spoločnosť AlmaWin používa výlučne substancie s čistou ekologickou bilanciou. Takisto je silno orientovaná na životné prostredie – Ekologické balenie sa stáva hrdinom pre životné prostredie nakoľko fľaša pozostáva z viac ako 95% recyklovaného PE.

Zloženie:  Aqua, lactic acid, citric acid, capryl glucoside, Sodium lauryl sulfate (vegetable fatty alcohol sulphates), xanthan gum.

Použitie : Určené pre umývadlá, vodovodné batérie, vane, sprchové vane a obklad. Povrch môžete vopred navlhčiť, postriekajte prípravkom, podľa stupňa znečistenia nechajte pôsobiť 1-3 minúty a dôkladne opláchnite príp. otrite do sucha. Žiarivo čistý efekt zaručený. Prípravok rozpúšťa usadeniny a vodný kameň na báze prirodzenej sily kyseliny citrónovej a mliečnej. Nepoužívajte na mramor, vápenec, teraco, eloxal a smalt príp. povrchy s glazúrou alebo na materiály citlivé na kyseliny. Odporúča sa používať pri čistení rukavice.

Pôvod: Nemecko 

Klar Čistič kúpeľne bez parfemácie

  • Výrobca: Klar
  • Kód produktu: Almawin Čistič kúpeľne s vôňou mäty
  • Dostupnosť: 97499
  • 4,99€

  • Bez DPH: 4,16€

Dostupné možnosti