O nás

Kto som?

Obchod Polanatea.sk som založil preto, lebo chcem priniesť niečo, čo mi je veľmi blízke a k čomu inklinujem už od detstva. Vyrastal som v rodinnom dome v Podpoľaní, v meste Detva, kde som sa narodil a doteraz pôsobím.   Moji starí rodičia pracovali na svojom gazdovstve, kde si okrem chovu hospodárskych zvierat vyrábali vlastné zdravé potraviny bez zbytočnej chémie a jedov. Dodnes si pamätám, ako moja prababka chodila po lúkach a zbierala liečivé  bylinky, aby ich použila namiesto liekov na rôzne choroby a neduhy.

Dnes vidím, kam speje dnešná uponáhľaná doba a čoho všetkého sú schopní niektorí ľudia urobiť - vymeniť prírodné lieky za chemické, zdravé slovenské potraviny nahradiť lacnými zo zahraničia, alebo pitnú pramenitú  vodu nahradiť sladkou zafarbenou v PET fľašiach, čo vedie k rôznym chorobám. Práve preto som sa rozhodol ponúknuť na trh kvalitné prírodné produkty, za ktoré sa Vám Vaše zdravie raz určite poďakuje.

Pohorie Poľana

Vodopád na Poľane

Mesto Detva

Čo robíme ?

1. Prírodné produkty

Predávame prírodné produkty v najvyššej možnej kvalite bez zbytočnej chémie a jedov.

2. Od regionálnych výrobcov

Tovar nakupujeme od malých regionálnych firiem, domácich výrobcov a farmárov, čo zabezpečuje
vysokú kvalitu výrobkov. Objednávame vždy v malom aby sme zbytočne výrobky nedržali dlho na sklade a tak zabezpečili vždy čerstvosť.

3. Myslíme ekologicky

Na balenie našich produktov používame kartónové krabice, ktoré sú vyrábané z odpadového papiera.
Na výplň zásielok používame staré noviny, letáky atď.


Naš cieľ ?

Našim cieľom je neustále rozširovať našu ponuku produktov a prinášať Vám zdravé a kvalitné produkty.