Honeybush

Čaj Honeybush tea je vynikajúci nielen na imunitu, ale aj na zmiernenie menštruačných bolestí. K tomu všetkému obsahuje vysoký podiel vápnika, čiže pre nás, aktívnych ľudí, ideálny :-).

Honeybush (v preklade medový krík) sa získava z kríkovitej, až 1,5 m vysokej rastlinky, ktorá rastie divoko v horských oblastiach Afriky. V minulosti existovalo viacero pokusov pestovať ho na plantážach, no všetky skončili neúspešne. Preto ho môžeme označiť za 100% prírodný produkt.

Kvety sa zbierajú vo veľmi ťažkých podmienkach – zberači ich nájdu iba vysoko v horách, kde je medový krík dostupný iba pre peších zberačov a pre nedostupnosť terénu ťažkej technike sa zbiera výlučne ručne. Prácu zberačom však spríjemňuje výrazná vôňa medu, ktorá sa šíri okolo kvitnúcich kvetov.

Po spúšťaní zosekaných kríkov z vrcholov hôr do údolí sa celé kríky narežú na malé kúsky, ktoré sa potom spracúvajú a sušia. Dokonca aj po sušení si zachováva svoju medovú arómu a chuť. Ak by sme honeybush tea chceli prirovnať k niektorému zo známych čajov, najskôr sa blíži k rooibosu, no je lahodnejší a jemnejší práve vďaka medovitosti rastlinky.

zobraziť viacPorovnať výrobok (0)


Bylinný čaj Honeybush

Bylinný čaj Honeybush

Popis : Medové pohladenie Vašich zmyslov. Podobne ako Rooibos, pochádza tiež z Južnej Afriky, kde voľne rastie v miestnych horách. Jeho zb..

2,39€ Bez DPH: 1,99€
Bylinný čaj Honeybush Pokojný spánok

Bylinný čaj Honeybush Pokojný spánok

Popis : Čaj vhodný na večerné pitie.Zloženie : honeybush, Rooibos Massai, mäta, rumanček, fenikel, citrónová tráva, medovka, šalvia, levandu..

2,88€ Bez DPH: 2,40€
Zobrazenie 1 až 2 z 2 (1 stránok)